Eşini tuvalet molasında unutup 20 kilometre yürüttü

Tayland’dan 55 yaşındaki Boontom Chaimoon ve 49 yaşındaki eşi Amnuay Chaimoon, yeni yılı Maha Sarakham kentindeki memleketlerinde geçirmek için pazar sabahı saat 3’te yola çıktılar.

Yolda gereksinim molası vermek için duran çift, arabayı yolun kenarına park etti. Amnuay neden akaryakıt istasyonunda durmadıklarını sorsa da karşılık alamadı ve otomobilin durduğu ormana gereksinimini gidermek için gitti.

Must Share News’in haberine nazaran, döndüğünde kocasının otomobille birlikte gittiğini gördü. Kendini “kaybolmuş ve korkmuş” hisseden Amnuay, 20 km uzaklıkta bulunan Kabin Buri bölgesine yürümeye karar verdi. Uzun süren yürüyüşün akabinde varış noktasına sabah 5’te ulaştı ve lokal polis karakoluna gidip ihbarda bulundu.

ARKA KOLTUKTA UYUYOR SANMIŞ

Kadın, eşinin numarasını bilmediği ve kendi telefonu da otomobildeki çantasının içinde kaldığı için polis, bayanın telefonunu en az 20 kez aradı ancak açan olmadı.

Sonunda sabah 6’da Boontom’a ulaşmayı başardılar. Neler olduğunu öğrenen koca, eşini almak için çabucak Kabin Buri’ye döndü.

Döndüğünde karısından özür dileyen adama eşinin yokluğunu fark etmeden nasıl bu kadar uzağa gidebildiği sorulduğunda ise onun art koltukta uyuduğunu düşündüğünü söyledi. 

Amnuay bu büyük unutkanlığına karşın bir ortaya geldiklerinde tartışmadıklarını söyledi. Çift 27 yıldır evli olduklarını ve 26 yaşında bir oğulları olduğunu belirtti.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir