Mansur Yavaş’tan yeni yıl mesajı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yeni yıl iletisinde şu tabirleri kullandı:

“Sevginin gücünün, güce olan sevgiye üstün geleceği umuduyla Ankaralıların ve milletimizin yeni yılını kutluyorum.

*Milli Mücadele’mizin karargâhı, aydınlık yarınların kenti olan Ankara’mız için 2022 yılında ‘Yeşilin Başkenti’ projesi ile evlatlarımıza pak bir nefes bırakma çabamızı sürdürdük.

*‘Öğrenci dostu’ uygulamalarla öğrencilerimizin hayatını kolaylaştıran çalışmalara yenilerini ekledik. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Başkentlileri ‘akıllı kent’ uygulamalarıyla buluşturan projelere ve yeni teknoloji merkezlerine birlikte imza attık.

*Başkentin tarihini ve kültürünü günyüzüne çıkarmak ve gelecek kuşaklara aktarmak gayesiyle onarım çalışmalarımızı titizlikle yürüttük.

“2023 YILINDA DA TÜM İMKANLARIMIZLA ÇALIŞACAĞIZ”

*İyiliğin hastalıktan daha bulaşıcı olduğu devirleri daima birlikte yaşadık. Bu süreçte esnafımızın, üreticilerimizin, öğrencilerimizin; toplumumuzun tüm kesitlerinin yanında olduk.

*Sanatın ve kültürün de başşehri olarak atölye çalışmalarından tiyatroya, konserlerden panele kadar birbirinden renkli etkinliklerle bir yıl geçirdik.

*Türkiye’nin kalbi, Cumhuriyetin Başşehri Ankara’mızı 2023 yılında da hak ettiği noktalara taşımak için tüm imkânlarımızla çalışacağız.

*Bu hislerle, yüzlerde memnunluk olma azminizin önünde hiçbir pürüzün duramayacağı bir yıl olmasını diliyor, tüm Ankaralıların ve aziz milletimizin yeni yılını kutluyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir