Nihat Hatipoğlu, 4 yıldır yürüttüğü rektörlük görevini bıraktı! Milletvekili aday adayı mı olacak?

Ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Twitter hesabından dikkat çeken bir veda bildirisi yayımladı. Hatipoğlu, 4 yıldır yürüttüğü Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü vazifesinden istifa ettiğini duyurdu.

SOSYAL MEDYADAN VEDA MESAJI

Hatipoğlu, paylaşımlarında şu tabirleri kullandı: “Dostlar. 4 yıl evvel Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesine Kurucu Rektör olarak atanmıştım. Bu müddette Kuruluşu tamamlayıp 3000 öğrenciye ulaştık. İslami ilimler ve Tıp Fakültesi başta olmak üzere birçok programı başlattık. Bugün prestijiyle misyonum sona erdi. Teşekkür ederim.

“DÖRT YILI DOLDURDUM”

Bilindiği üzere Rektörlük misyonu 4 yıldır. Dört yılı doldurdum. Yaş prestijiyle da hududa geldim. Güçlü, heyecanlı ve dinamik bir üniversite devrettim. Yerime gelen arkadaşıma da muvaffakiyetler dilerim Dini bildirimiz son nefese kadar devam edecek inşaallah. Kâfi ki Allah razı olsun”

MİLLETVEKİLİ OLMAK İÇİN Mİ İSTİFA ETTİ?

Nihat Hatipoğlu’nun istifası akıllarda kuşku uyandırdı. Hatipoğlu’nun, “Milletvekili aday adayı olmak için istifa ettiği” sorusu akıllara geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir